KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16034144
nr 1603 4144
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Landskap. Signerad, akvarell, 54x73 cm, yttermått inklusive ram: 61x80 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:05:57
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)